Bonafel

Neden Bonafel Takviyeleri?

Bonafel takviyeleri yapay katkı maddeleri, dolgu maddeleri ve GDO içermez, %100 doğaldır. Gerçek ve faydalı etkiyi sağlayan aktif bileşenler ile tamamıyla bilimsel olarak kanıtlanmış faydalara sahiptir. Tahıl, mısır, pirinç ve/veya buğday gibi ucuz dolgu maddeleri içermez. Ayrıca kolay çiğnenebilir ve tat bakımından zengindir. Böylelikle dostlarınıza hem lezzetli hem sağlıklı hem de kolay bir beslenme sunar.
Her evcil hayvanın sağlığını desteklemek için geliştirilmiş Bonafel formülleri farklı ihtiyaçlara uyacak şekilde özelleştirilmiştir. Sağlık ve güvenlik prosedürlerine uygun tesislerde geliştirilen Bonafel takviyeleri dostlarınızın bağışıklık sistemini güçlendirir ve yaralanmalarını önler.

Değerlerimiz

Tamamen Doğal

Bütün Bonafel ürünleri %100 doğal içeriklerle geliştirilmiştir.

Canlı Dostu

Bütün Bonafel ürünleri önce insanlar üzerinde denenmiştir.

Doğa Dostu

Bütün Bonafel ürünleri doğa dostu ve geri dönüştürülebilirdir.

En Doğalı, Bonafel’den!

Bonafel ürünleri evcil hayvanlarınızın birçok ihtiyacını karşılamaya yönelik olarak doğal içeriklerle geliştirilmiştir. Sindirim sistemini destekler, cildi yeniler, cilt pH’ını iyileştirir, cildi korur, kanser riskini azaltır, kalbi destekler, karaciğer onarımı sunar. Aynı zamanda kemik ve kas gelişimi için de birçok çözüm sunan Bonafel ürünleri, kas sağlığını korur, kas kütlesi artırımını destekler, kalça çıkıklarını önler. Ayrıca, parazit, tartar ve kötü bakterilerle de mücadelenin en lezzetli ve sağlıklı çözümünü sunar.
Sepetim Kapat