Bonafel

Sıkça Sorulan Sorular

Bonafel olarak müşteri memnuniyetini ilkemiz olarak benimsiyoruz ve önem veriyoruz. Sizlerin merak ettiği soruları ve cevapları alt bölümde derledik. Sorularınıza cevap alamadıysanız bize mail atarak veya telefon numaramızdan ulaşarak iletişime geçebilir, aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.  

Ürünler Hakkında Sorulan Sorular

Bonafel ürünleri pet shopları, veteriner klinikleri ve online olarak satın alabilirsiniz.

Bonafel ürünleri köpekler ve kediler için uygun olup, diğer evcil hayvanlar için uygun olmayabilir.

Bonafel ürünleri tamamen organik değildir ancak doğal bileşenler içermektedir.

Bonafel ürünlerinin kullanım süresi ürünle birlikte belirtilmiştir ve genellikle 6 ay ila 1 yıl arasındadır.

Bonafel ürünleri doğal bileşenler içerdiğinden, evcil hayvanların sağlığını olumlu yönde etkileyebilir. Ancak her evcil hayvanın farklı bir bileşime sahip olduğu unutulmamalıdır.

Teslimat Hakkında Sorulan Sorular

Ürünlerin teslim tarihi, siparişinizin onaylandıktan ve ödemenizin yapıldıktan sonra belirlenecektir. Teslimat tarihi, ürünlerin stok durumuna ve nakliye yöntemine göre değişebilir.
Ürünler, kargoya veya kurye aracılığıyla teslim edilecektir. Siparişinizin detayları ve nakliye adresiniz göz önünde bulundurularak en uygun nakliye yöntemi seçilecektir.
Ürünlerin teslimatı için ekstra bir ücret ödemek zorunda kalmazsınız, ancak bazı durumlarda nakliye maliyeti ürün fiyatına dahil değildir. Bu durumda, nakliye maliyeti ayrıca fatura edilecektir.
Ürünlerinizin takip numarası siparişinizi onayladıktan ve ödemenizi yaptıktan sonra e-posta yoluyla size iletilir. Bu numarayı kullanarak ürünlerinizin teslimat durumunu takip edebilirsiniz.
Ürünlerinizin teslim alınmaması durumunda, lütfen nakliye şirketiyle iletişime geçin veya e-ticaret sitesinden destek alın. Ürünlerinizin teslimat durumunu izleyin ve gerekli işlemleri yaptırın.

Bakım Ürünleri Hakkında Sorulan Sorular

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore.

Hayır, Bonafel mamalarında tatlandırıcı kullanılmaz.

Bonafel mamaları, tüm yaş grupları için uygundur.

Bonafel mamalarında, A, D, E, K, B1, B2, B6, B12, C, D3, E, K, P, Kalsiyum, Fosfor, Potasyum, Magnezyum, Demir, Çinko, Mangan, Bakır, Selenyum, Jod ve Klor gibi vitaminler ve mineraller bulunur.

Bonafel mamaları, 400g, 800g, 1.5kg, 3kg ve 15kg gibi farklı boyutlarda paketler halinde mevcuttur.

First and foremost, you never want to go without security protection on your computer. Free Anti-Virus has very low detection rates. Give us a call and we will be happy to inform you of the latest security software we recommend and sell to all our clients for Spyware, Malware and Virus protection.

Kullanım Talimatları

Bonafel evcil hayvan bakım ürünleri ile hayvanlarınızın sağlığını ve güzelliğini koruyun. Kullanım talimatlarını öğrenmek için hemen talimat sayfamızı ziyaret edin ve ürünlerimizi en iyi şekilde kullanın.

Sepetim Kapat